Psycholog Mokotów


Wyświetl większą mapę

O tym, że codziennie przychodzi nam zmagać się z różnego rodzaju problemami, nie trzeba nikomu mówić – należy jednak przypomnieć, że w razie potrzeby możemy - a właściwie powinniśmy - skorzystać z pomocy. Ponieważ często rodzina i bliscy z różnych powodów nie są w stanie nam pomóc, bądź też to my z pewnych powodów takiej pomocy przyjąć nie możemy – powinniśmy poszukać profesjonalnej formy wsparcia.

Osobą w pełni przygotowaną do udzielania fachowej pomocy jest psycholog. To właśnie zdobyte wykształcenie oraz bogate doświadczenie sprawiają, że gabinet pomocy psychologicznej Helianthus (Al. Niepodległości 71A lok. 23, 02-626 Warszawa Mokotów) - cieszy się zaufaniem naprawdę wielu osób. Anna Nowak – psycholog kliniczny – oferuje pomoc osobom zmagającym się z przewlekłym stresem dezorganizującym normalne funkcjonowanie, cierpiącym na depresję i bezsenność, doświadczającym dolegliwości psychosomatycznych i opornych na terapię medyczną zakłóceń funkcjonowania organizmu, a także osobom cierpiącym z powodu traumatycznych wydarzeń, żałoby, straty czy trudności w relacjach z innymi. W zależności od preferencji osoby szukającej pomocy, dopasowana zostanie odpowiednia terapia psychologiczna lub farmakologiczna. Gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji – Warszawa Mokotów.

Na stronie internetowej znajdziemy wskazówki, dotyczące dojazdu. Jeżeli jednak pragniemy uniknąć bezpośredniego kontaktu z psychologiem, możemy skorzystać z wyjątkowej opcji – konsultacji przez Internet. Wysyłając list, w którym szczegółowo opiszemy nasz problem, pytania i oczekiwania, otrzymamy odpowiedź – również drogą mailową – na którą złoży się jeden list, bądź jeżeli uznamy za stosowne – pakiet 3 pisemnych konsultacji. Wszelkich dodatkowych informacji na temat współpracy udzieli nam psycholog Anna Nowak.