InnerSource - coaching na najwyższym poziomie

W dzisiejszych czasach sukces zawodowy nie zależy wyłącznie od wiedzy czy posiadanych umiejętności. Aby go osiągnąć trzeba jeszcze właściwie je wykorzystywać, być kreatywnym, pewnym swojego potencjału oraz stale się rozwijać. To właśnie dlatego tak wiele osób, mimo doskonałego przygotowania nie jest w stanie wspiąć się wyżej na drabinie kariery. Na szczęście nie są one skazane na stanie w miejscu. Pomoc niesie im bowiem profesjonalny coaching. To szansa, którą warto wykorzystać.

coaching

Czym jest coaching?

Coaching to coraz popularniejszy termin, Wiąże się to z rosnącą ilością osób, które korzystają z tego typu usług. Bardzo wielu ludzi nie ma jednak wciąż pojęcia czym jest, zupełnie niesłusznie kojarząc go z formą psychoterapii. Tymczasem coaching to nic innego jak wykorzystanie wielu psychologicznych metod oraz wnikliwa rozmowa i stawianie odpowiednich pytań, w wyniku której osoba korzystająca z coachingu jest w stanie zrozumieć jakie złe nawyki posiada, odkryć swoje mocne strony, ukryty potencjał oraz kreatywność. To metoda, która powala wrócić na dobre tory i osiągnąć sukces.

Aby tak jednak mogło być coaching musi być przeprowadzany przez doświadczonego specjalistę, który posiada nie tylko odpowiednią wiedzę ale również i praktykę, dzięki której jest w stanie pomóc swoim klientom w zmianie na lepsze. Dlatego też warto podejmować współpracę jedynie z najlepszymi.

Poznaj InnerSource

InnerSource to poznański zespół specjalistów, którzy specjalizują się w takim właśnie profesjonalnie prowadzonym a przez to skutecznym coachingu.
Wiele zdobytych certyfikatów, najnowsza wiedza oraz praktyka sprawia, że coachowie z InnerSource są w stanie pomóc większości swoich klientów. O czym zresztą najlepiej świadczą liczne pozytywne opinie osób, które dzięki usługom tego zespołu nauczyły się jak wykorzystywać swój potencjał i odnosić sukcesy. Współpraca z tym zespołem jest więc doskonałym wyborem jeśli zależy nam na zmianie swojego życia na lepsze.

Jak wygląda współpraca z InnerSource?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które nie są do końca przekonane co do skuteczności coachingu. Na szczęście poznanie zasad współpracy bardzo często sprawia, że podejmują to wyzwanie. Przede wszystkim warto wiedzieć, że klient jest najważniejszy. A więc to on sam określa swoje cele, które chce osiągnąć, planuje przebieg spotkań oraz określa długość coachingu. Coach jest partnerem, który nie rozkazuje i nie wymaga stosowania konkretnych rozwiązań. Wprost przeciwnie, dzięki odpowiednim pytaniom, wnikliwej rozmowie oraz zastosowaniu wielu skutecznych metod takich jak gestalt, Points of You czy NLP wskazuje dobrą drogę do pozytywnych zmian w życiu. Do wszystkiego klient dochodzi jednak sam. Coaching to wsparcie nie rozkazywanie.

Podsumowując, skorzystanie z tego rodzaju pomocy nie niesie za sobą żadnych zagrożeń. Może zaś stać się prostym sposobem na odmianę życia i myślenia o sobie. Osoby, które skorzystały z oferty InnerSource odkryły swój potencjał i nauczyły się jak wykorzystywać go w drodze do sukcesu.